Termini za radionice, dopunsku, dodatnu nastavu i sekcije

  •  
    Sekcije/Dodatna
    /Dopunska
    VoditeljiTermin održavanja
    Dramska sekcijaRedžepi Adisa
    Nezirovac Melika

    Petak:
    11:30–12:15h
    Petak:
    12:25-14:15h
    Planinarsko-
    izviđačka
    Grabus RedžepSubote i po potrebi radnim danima
    SportskaHećo MuamerSrijeda:
    13:10–14:15h
    Hor i orkestarMršo DijanaPonedjeljak:
    13:15-14:00h
    (V, VI, VII i VIII r.)
    Srijeda:
    13:15–14:00h
    RitmikaVoloder AmelaUtorak:
    11:30–13:10h
    Zaštita od
    neeksplodiranih
    ubojitih sredstava
    Redžepi Adisa Srijeda:
    13:15-14:00h
    (VII r.)
    Mladi talentiMršo DijanaPetak:
    12:25-13:10h
    (V, VIII i IXr.)
    Kreativna za niže razredeŠabić Aida
    Dedajić Azra
    Ponedjeljak:
    11:30–13:10h
    Cvjećarska sekcija Krupalija EditaČetvrtak:
    12:00-13:30h
    Ili po potrebi

    CIVITASČorbo BrankaUtorak: (VII r.)
    13:30–14:15
    ARTS and CRAFTSBahra Zorlak
    Ivančević Vesna
    Četvrtak:
    13:15–14:00h
    Prva pomoćZorlak BahraČetvrtak:
    12:25–13:10h
    (VI, VII, VIII i IXr.)
    Tehnička sekcijaRedžić EmirSrijeda:
    13:15-14:00h
    (VI, VII i VIII r.)
    Mladi kreativci -
    viši razredi
    Nezirovac MelikaUtorak:
    12:30-13:15h
    BibliotekarskaĆesir SuvadaPonedjeljak:
    13:30–14:10h
    (VI i VIIr)
    Filmska sekcijaBalićevac Arslan (zamjena prof. Alma Feriz)Srijeda:
    Klub Njemačkog jezikaGlamoč Amila
    Dizajn i uređenjeIvančević VesnaUtorak u 14:15h
    English clubBošnjak MiraSrijeda:
    15:15-16:45h
    (svaka druga srijeda)
    Literarno-
    recitatorska sekcija
    Hajdarević AminaPetak:
    13:15–14:00h
    Krugovi prijatelja
    -DUGA
    Lindov Muamera
    Hrga Gabrijela
    Petak:
    11:30 - 12:00
    Petak:
    11:30 - 12:00

    Saobraćajna sekcijaLekperić SulejmanUtorak:
    09:55-10:40h
    Školska saobraćajna patrolaLekperić SulejmanUtorak:
    10:45-11:30h
    Dodatna iz Matematike -
    VI razredi
    Mrvoljak NinaUtorak i četvrtak:
    13:30-14:15h
    (svaki druge sedmice)
    Dodatna iz Engleskog jezika Bošnjak Mira
    Dodatna iz Engleskog jezikaPajić Nina
    Dodatna iz Njemačkog jezikaGlamoč Amila
    Dodatna iz Fizike - IX razredTrnka Salko
    Dodatna iz Fizike - VIII razredTrnka Salko
    Dopunska iz Matematike - VII razrediMrvoljak NinaUtorak :
    13:30-14:15h
    (svaki drugi)
    Dopunska iz Matematike - VIII razrediMrvoljak NinaČetvrtak:
    13:30 - 14:15h
    (svaki drugi)
    Dopunska iz B/H/S/ jezika i Matematike
    Redžepi Adisa
    Dopunska iz B/H/S/ jezika i MatematikeLindov Muamera
    Dopunska iz B/H/S/ jezika i MatematikeŠabić Aida
    Dopunska iz B/H/S/ jezika i MatematikeKukić Branka
    Dopunska iz B/H/S/ jezika i MatematikeVoloder Amela
    Dopunska iz B/H/S/ jezika i MatematikeHrga Gabrijela
    Dopunska iz B/H/S/ jezikaKrupalija Edita
    Dopunska iz B/H/S/ jezika - VII razrediHajdarević Amina
    Dopunska iz Matematike - IX razrediNastavnica matematike
    Dodatna iz Matematike - IX razrediNastavnica matematike
    Dopunska iz MatematikeTrnka Salko
    Dopunska iz HemijeĐipa Eniz
  • Veliki broj učenika/ca (65 učenika/ca) uključeno je u projekat „Vršnjačka podrška-Kognitivno-bihevioralni program za djecu sa nasilnim ponašanjem u školama, „Tim vršnjačke podrške-učenici/ce edukatori), „Krugovi prijatelja“ (ukupno 14 učenika/ca).
  • Nastavnik fizike Trnka Salko povremeno i ciljano izrađuje sa učenicima/cama bedževe, učestvuje na prodajnim izložbama  i za oko 40 učenika/ca kontinuirano organizira izlete, posjete i prisustvo na historijskim časovima.
  • Geografska sekcija kontinuirano tokom školske godine organizirat će terensku nastavu, studijska putovanja (45 učenika/ca).
  • Učenice VII-2 razreda Beširević Hena i Čaušević Hanan organiziraju plesnu grupu od 15 učenika/ca uzrasta II, III i IV razreda.