Informator za produženi boravak:

Prva stranica↵

Druga stranica↵

Učenici Osnovne škole “Džemaludin Čaušević” imaju produženi boravak. Prostor je uređen po svjetskim standardima, te ima brojne prednosti u odnosu na neke druge škole.
Produženi boravak je savremen i kvalitetan, a prostor je fizički odvojen od dijela u kojem se odvija redovna nastava. Karakteristično za produženi boravak u našoj školi je da počinje sa radom od 6,30 sati do 18,00 sati, a po potrebi i duže. Osim cjelodnevnog boravka roditelji se mogu opredijeliti i za poludnevni boravak djece.
JU OŠ „Džemaludin Čaušević“ Sarajevo je prepoznatljiva i po izuzetno uređenoj, velikoj, zelenoj površini i parkovima u kojima će djeca moći provoditi veći dio slobodnog vremena. Sa učenicima prije i poslije redovne nastave radi stručan, edukovan kadar, koji će aplicirati metodologiju usmjerenu na dijete.

¤Dodatne slike za produženi boravak – Galerija¤

Dnevne novine “Oslobođenje”, 18.09.2014.godine:

Osnovna škola “Džemaludin Čaušević” primjer dobre prakse.↵