Perspektivna sportiskinja i ponos naše škole

Učenica VIII-2 razreda naše škole, Amina Pecikoza, koja je članica TKD kluba Novi Grad Sarajevo, u proteklom periodu je učestvovala na nekoliko turnira i takmičenja na kojima je ostvarila veoma zapažene rezultate.
30.09.2023. godine se takmičila na taekwando turniru pod nazivom “HADŽIĆI FRIENDS CHAMPIONSHIP 2023.” u kategoriji 51kg. Takmičila se u 3 borbe u kojima je i pobijedila, te osvojila titulu najbolje kadetkinje takmičenja, i ponijela zlatnu medalju.
Na turniru „STRAT OPEN ZENICA“, koji se održavao 14.10.2023. godine u Zenici, također, je ponijela titulu najbolje kadetkinje i osvojila zlatni pehar.
4.11.2023. godine, sudjelovala je na međunarodnom taekwando turniru pod nazivom „7. IlIDŽA OPEN INTERNATIONAL TAEKWANDO TOURNAMENT“ imala je tri pobjede i osvojila zlatnu medalju.
Našoj Amini čestitamo i želimo joj da niže još mnogo uspjeha na budućim takmičenjima.