Osmi razredi na otvorenju EYOF-a

Otvaranje Europskog omladinskog olimpijskog festivala 2019 (EYOF 2019), čiji su organizatori gradovi Sarajevo i Istočno Sarajevo, održano je u nedelju, 10.februara, 2019. godine na stadionu “Asim Ferhatović Hase”. EYOF je najveći multi- sportski događaj za mlade Europe, a ove godine učestvuje 46 zemalja.
Ispred naše škole išlo je 13 učenika VIII-1 i 11 učenika VIII-2 razreda u pratnji nastavnice Nine Mrvoljak i šest roditelja. Manifestacija je bila veličanstvena i jedinstvena, nešto što će se veoma dugo pamtiti. Posebna zahvalnost porodicama Hajdarbašić, Baković, Bučan, Hurić, Subašić i Ahmethodžić koji su sa nastavnicom Ninom, dragovoljno, organizirali prevoz za učenike i bili podrška nastavnici na stadionu kako bi se naša djeca osjećala sigurnije.

Dodatne slike (Galerija)