Naša škola u emisiji Domaća zadaća

Dana 19.04.2016. godine našu školu je posjetila ekipa Radio – televizije Bosne i Hercegovine, BHRT. Naime, naša škola je ekološki veoma osvještena. Pored toga što imamo vrtove, travnate površine i puno drveća, od ove školske godine imamo i plastenik. U njemu učenici Eko sekcije siju, održavaju, beru, a zatim i prodaju povrće. Upravo je to i bio razlog dolaska ekipe BHRT-a, da snime prilog o plasteniku Osnovne škole „Džemaludin Čaušević“ za emisiju Domaća zadaća.

Prilog je prikazan 23.04.2016. godine u 9:00 u emisiji Domaća zadaća u dijelu Veliki odmor. Naši učenici su na lijep i zanimljiv način pokazali kako izgleda plastenik i kako uzgajaju povrće u njemu. Voditelji i učesnici su bili Adnan Čaušević, Jasmina Ismo, Armin Pribinja, Belmin Čaušević, Nejla Šiljević, Jahja Alispahić i Ibro Deleut.

Kompletan prilog možete pogledati i na web stranici BHRT-a:

(Napomena: Veliki odmor starta od 17:16 minuta)

Dodatne slike (Galerija)