Dani matice Hrvatske

U ponedjeljak, 25. marta/ožujka u 18:00 sati, u likovnoj galeriji „Mak“, svečano su otvoreni Dani matice hrvatske. Mladi stvaraoci, učenici osnovnih, srednih škola, JU Centar za slijepu i slabovidnu djecu i omladinu, Centar za odgoj, obrazovanje, rehabilitaciju “Vladimir Nazor“ predstavili su se s likovnim radovima koristeći raznovrsne tehnike (crtež, slikanje, kolaž, grafika, kombinirane tehnike, olovka).
Učenici V-2 razreda, Inaja Abazi i Ali Kamenica, članovi Likovne sekcije su se predstavili likovnim radovima koji su svojom kreativnošću i ljepotom plijenili poglede prisutnih.
Učiteljica Beba Šarkinović i asistentica Emina Hastor bile su prisutne i s ponosom su zabilježili fotorgrafijom ovaj svečani i važan trenutak za naše učenike, roditelje i našu školu.

FOTOGRAFIJE SA IZLOŽBE