Daily Archives: 18. November 2022.

Kampanja “Obojimo svijet u plavo”

U okviru UNICEF-ove kampanje “Obojimo svijet u plavo” povodom Međunarodnog dana djeteta 20.11.2022. godine, uposlenici i učenici naše škole su svoj doprinos dali nošenjem plavih majica, crtanjem kreativnih radova kao i mini predstavama za svoj razred.
Slike će vam dočarati dio atmosfere

Projekat “Grad/općina po mjeri djeteta”

U susret Međunarodnom danu djeteta, koji se obilježava 20. novembra, 17.11.2022. godine je u multimedijalnoj sali Općine Novi Grad Sarajevo predstavljen je dio programskih aktivnosti koje se realiziraju u okviru projekta ”Grad/Općina po mjeri djeteta”. Projekt je podržala Općina Novi Grad

Posjeta Muzeju ratnog djetinjstva

Povodom Međunarodnog dana tolerancije učenici devetog razreda naše škole: Nejla Oputić, Sanina Gledo, Nidal Luinović, Tarik Bašić i Imad Pleh posjetiti su Muzej ratnog djetinjstva u pratnji socijalne radnice Marizele Pezerović i pedagogice Džemaide Subašić.
Učenici su obišli stalnu postavku MRD-a