Daily Archives: 22. October 2024.

Prvačići u posjeti policijskoj stanici

U petak, 18.10.2024. godine, učenici prvih razreda sa svojim učiteljicama posjetili su Policijsku stanicu Novi Grad. Družili se sa policijskim službenicima, slušali edukaciju o sigurnosti u saobraćaju te imali priliku vidjeti dio opreme koju policija svakodnevno koristi u svom radu.

Prvi razredi na Ormanju

Učenici prvih razreda sa svojim učiteljicama, Brankom Kukić i Bebom Šarkinović, pedagogicom Džemaidom Subašić i nastavnikom Tehničke kulture, Emirom Redžićem, proveli su divan dan na Ormanju. Svoj jesenji izlet su započeli putovanjem vozom na relaciji Sarajevo- Pazarić te nastavili pješačenjem do

Naši učenici u dvorani “Ramiz Salčin”

U sportskoj dvorani “Ramiz Salčin”, u organizaciji Udruženja za sport i rekreaciju mladih, održana je manifestacija povodom obilježavanja “Dječije nedjelje”. Iz Osnovne škole “Džemaludin Čaušević” učestvovali su učenici od drugog do petog razreda. Takmičili su se u igri „Između dvije vatre“