Daily Archives: 12. March 2020.

Odluka o obustavi nastave i online nastava

Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade je poslalo odluku o obustavi nastave i plan provođenja online nastave. U prilogu dostavljamo:
Odluku o obustavi nastave i Instrukciju o postupanju u izvođenju online nastave u osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo.

Dani Instituta za jezik 2020. godine

Učenici VI-2 odjeljenja, zajedno sa razrednicom Arminom Hodžić, posjetili su izložbu pod nazivom “Trideset godina savremene lingvistike bosnistike”. Predstavljeno je više od 350 knjiga. Izložba je otvorena u općini Novi Grad u sklopu manifestacije Dani Instituta za jezik 2020.godine.

Škola skijanja za šeste razrede

U periodu od 17.2. – 28.2.2020. godine realizirana je škola skijanja za VI razrede naše škole na Bjelašnici u organizaciji Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade KS-a, a u saradnji sa Fakultetom sporta i tjelesnog odgoja Univerziteta u Sarajevu. Ova aktivnost se organizuje u okviru trećeg časa tjelesnog i