Važne informacije za II polugodište

Nastava u II polugodištu počinje 31. januara 2022. godine u učionicama, uz poštivanje svih propisanih higijensko-epidemioloških mjera, po istom modelu kao i u prvom polugodištu ove školske godine.

Nastava u prvoj smjeni počinje u 08:00h za učenike/ce: I-2, II-1, II-2 , IV-1, IV-2, V-1, V-2, VI-1, VI-2, VII-1, VII-2, VIII-1, VIII-2, IX-1 i IX-2 razreda.
Nastava u drugoj smjeni počinje u 13:30h za učenike/ce: I-1, III-1 i III-2 razreda.
Napomena: Smjene se rotiraju sedmično za odjeljenja od I do IV razreda.

Uz poziv na odgovornost u poštivanju propisanih i preporučenih higijensko-epidemioloških mjera, te uz stalno praćenje broja oboljelih u Kantonu Sarajevo, Ministarstvo će držati otvorenom komunikaciju sa odgovornim akterima odgojno-obrazovnog i zdravstvenog sistema, te će u skladu s tim po potrebi mijenjati odluke o modelu nastave.

Dragi naši učenici/ce, roditelji/staratelji i nastavnici/ce želimo vam sretno i uspješno II polugodište šk. 2021/2022. godine.

Direktorica:
Šarkinović Beba