Treći razredi na Dječijem sajmu

Prvi dan Dječijeg sajma u Sarajevu, održanog u dvorani “ Mirza Delibašić”, otvorili su učenici trećih razreda naše škole sa dječijim horom Superar uz izvođenje pjesama: Himna dječijeg sajma, Si Njay, Canta cucu, Razbolje se lisica, Kuku e lele i De Colores. Ponosni smo što su djeca naše škole pjevali na četiri različita jezika: bosanski, španski, rumunski i zulu jeziku. Upućujemo im iskrene čestitke jer su u veoma kratkom periodu uspjela savladati pjesmice.
Veoma smo zahvalni na pozivu da otvorimo Dječiji sajam i ponosni smo na našu djecu, a veliku zahvalnost dugujemo timu ”Superara” na njihovom angažmanu i ukazanom povjerenju.
Slogan Sajma je bio “Imam pravo jesti zdravo”, a ambasadorica Amra Džeko je zaželjela djeci i roditeljima dobru zabavu uz poruku da vode računa o pravilnoj ishrani od ranog djetinjstva.

Tekst pisala: učiteljica Vahida Salan

FOTOGRAFIJE SA DJEČIJEG SAJMA