Svečani prijem prvačića

U školi je danas održan svečani prijem prvačića sa početkom u 12:00 sati.
Učenici starijih razreda naše škole priredili su im toplu dobrodošlicu uz pjesme, recitaciju, igrokaz i ples. Učenicima i roditeljima dobrodošlicu je, u svoje ime i u ime kolektiva, poželio i direktor škole, Emir Prljača. Voditeljica Emma Radonja, učenica petog razreda, iskazala je radost jer su danas u našu školu ušli novi mali drugari i postali dio jedne velike porodice. Zaželjela im je puno smijeha, sreće, drugarstva, novih saznanja, avantura, pobjeda i mnogo uspjeha.
Nastupio je hor sa pjesmama “Himna škole” i „Škola“. Zatim je dramska sekcija izvela igrokaz „Najljepši cvijet“, a nakon njih ritmička sekcija tačku pod nazivom „Ples cvjetova“.
Za kraj priredbe recitatorska sekcija se predstavila tačkom „Prvačići novačići“ i razveselila sve prisutne.

Uslijedilo je predstavljanje učiteljica prvih razreda, Branke Kukić i Bebe Šarkinović. Prvačići su za prvi dan škole dobili simbolične poklone, a nakon prozivanja i slikanja sa svojim učiteljicama i roditeljima uputili su se u učionice da se bolje upoznaju.

FOTOGRAFIJE SA PRIREDBE ZA PRVAČIĆE