Superar Winterfest koncert

U utorak, 27.12.2022.godine, održan je Superar Winterfest koncert u Međunarodnom Centru za djecu i omladinu Novo Sarajevo. Superar dječijeg hora iz JU OŠ “Džemaludin Čaušević” i Dječije kuće te mali violinisti iz programa Superar Violin class, zajedno sa svojim nastavnicima, iskazali su pjesmom i plesom dobrodošlicu zimi i zimskim radostima.
Učesnici koncerta iz naše škole bili su učenici trećih i četvrtih razreda, njih 41. Repertoar koncerta bio je veoma šarolik, zabavan i veseo. Svirane su autorske kompozicije Superar tima, pjevane najpoznatije dječije pjesmice na našem jeziku ali i pjesmice iz Rumunije, Njemačke, Meksika, Španije, Švedske, Amerike, Ukrajine i Južne Afrike.
Specijalni gost koncerta bio je omladinski hor Superar Cadenza.
Na koncertu su bile prisutne učiteljice Lindov Muamera, Kukić Branka, Iković Aida, Šabić Aida i Šarkinović Beba, te asistentice Babić Dževada i Hastor Emina.

Više fotografija možete pogledati na našoj fejsbuk stranici: