Škola u prirodi za IV razrede

U periodu 05.-07.06.2023. godine, učenici IV–tih razreda u pratnji svojih učiteljica Branke Kukić i Bebe Šarkinović, te asistentica Dževade Babić i Emine Hastor, realizovali su Školu u prirodi.
Boravak, smještaj i usluga u hotelu Oasis u Mostaru, posjeta i obilazak kulturnih i povijesnih znamenitosti u Jablanici (most „Bitka za ranjenike“), Mostaru (Stari most, Karađoz begova džamija, stari dio grada), Stocu (Sarin most, Srednjovjekovni grad Vidoški, Čaršijsku džamiju), Nekropolu stećaka Radimlja i muzej, Blagaju (Sufijsku tekiju pored izvora Bune), Studenci- Vodopad Kravice, ostati će u lijepom sjećanju učenika koji su prvi put boravili dalje od svog grada i svojih porodica.

Fotografije sa ovog lijepog i edukativnog putovanja dočarati će vam dijelić bogatstva naše domovine i radost djece koja su imala priliku učiti o istom. Nije nedostajalo ni zabavnih aktivnosti, plesa, pjesme i šale, a mnoga prijateljstva zasnovana u školskim klupama na ovom lijepom putovanju još i više su se učvrstila.

FOTOGRAFIJE IV RAZREDA KROZ PROJEKAT “ŠKOLA U PRIRODI”