Sedmi razredi na Igmanu

U ponedeljak, 29.5.2023.godine, su sedmi razredi imali praktičnu nastavu u trećem i zadnjem planinarskom pohodu u okviru projekta “Škola planinarstva”, a koja je organizovana i koordinirana od strane Instituta za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo u saradnji sa Planinarskim savezom FBiH.
Učenici su, tom prilikom, u pratnji dvojice vodiča Planinarskog saveza FBiH, razrednica Dijane Mršo, Melike Nezirovac i nastavnice Nine Mrvoljak, realizirali planinarsku rutu na Igmanu – Veliko Polje – Prašuma RAVNA VALA.
Na ovom pohodu se našoj školi na Igmanu pridružio učitelj Redžep Grabus u funkciji GSS (Gorska spasilačka služba) obezbjeđenja. Učenici su mu se posebno obradovali s obzirom da je jednom odjeljenju bio učitelj.

Dodatne slike (Galerija)

Aktivnosti naše škole možete pratiti i na školskoj facebook stranici:
www.facebook.com/JU-OŠ-Džemaludin-Čaušević