Radionica “Razvijanje prihvatanja”

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana borbe protiv vršnjačkog nasilja u školama, pedagogica Emina Šabanović održala je radionicu s učenicima VII-2 razreda na temu: „Razvijanje prihvatanja“.
Cilj radionice bio je da učenici pozitivno razmišljaju i govore o sebi i drugima, uoče sličnosti i uvažavaju razlike, rade zajedno, ophode se jedni prema drugima s ljubaznošću i poštovanjem, pružaju jedni drugima podršku i ohrabruju jedni druge, djelotvorno odgovore na nasilništvo, budu saosjećajni i uoče da i drugi imaju osjećanja, želje i potrebe koje su isto toliko stvarne kao i njihove.
Pedagogica je pohvalila učenike jer je na radionici bila veoma lijepa i pozitivna atmosfera uz sveprisutno kooperativno učenje.

FOTOGRAFIJE SA RADIONICE