Priredba povodom Dana držanosti BiH

Da se ljubav za domovinu tka od riječi, osmijeha, pjesme, plesa, likovnih i literarnih radova, pokazali su i učenici naše škole na svečanoj priredbi povodom Dana državnosti Bosne i Hercegovine.
U prekrasnom i raznovrsnom programu učestvovali su:
– Dramska sekcija igrokaz “Domovino, u srcu te nosimo”, (IV1 i IV2 – 10 učenika) i recitali o Bosni (IV1 i IV2 – 9 učenika), voditelji sekcije Branka K. i Adna V. Š.
– Ritmička sekcija, 16 učenika I razreda, voditelj Amela V.
– Recitatorska sekcija – 9 članova III1 i III2 razreda, voditelj Muamera L.
– Literarno-recitatorska sekcija – 10 učenika VIII razreda u recitalu “Pisci o BiH”, voditelj Amina H.
– Hor od 18 učenika sa pjesmom “Jedna si jedina”, voditelj Dijana M.
Djeca su pjesmom, plesom i recitacijom pokazala svu svoju kreativnost i vještine te svim svojim srcem čestitala rođendan našoj domovini Bosni i Hercegovini.
Iz ljubavi se rađamo, ljubavi se i učimo, a ljubav za domovinu živimo i množimo.

Fotografije i videa na našoj fejsbuk stranici će vam dočarati dio atmosfere sa priredbe 🙂