Maturska eksurzija

Učenici IX–tih razreda u pratnji razrednice Nine Pajić, učiteljice Branke Kukić i direktora Emira Prljače, su boravili u Neumu na ekskurziji u periodu 22.- 24.05.2023. godine.
U okviru planiranih aktivnosti učenici su posjetili: Konjic, Jablanicu (Muzej “Bitka za ranjenike na Neretvi„, Spomen most), pećinu Vjetrenica i Muzej kraja, Dubrovnik (Kneževu palatu, Orlanda i Akvarijum), Hutovo Blato (vožnja brodom), vodopad Kravice, te gradove Stolac i Mostar.
Uz mnoštvo edukativnih i zabavnih aktivnosti učenici su sa ekskurzije ponijeli i pregršt osmijeha, novih prijateljstava i lijepih uspomena.
Zahvaljujemo Roditeljima – volonterima što su i ove godine omogućili da finansijska sredstva ne budu prepreka za odlazak na ekskurziju niti jednom učeniku naše škole.

Dodatne slike (Galerija)

Još više slika i video možete pogledati i na školskoj facebook stranici:
www.facebook.com/JU-OŠ-Džemaludin-Čaušević