Maturska ekskurzija, šk.2023/24.

Ekskurzija za učenike devetih razreda realizirana je od 25.9. do 27.9.2023. godine u Zaostrogu sa dnevnim izletima u Drvenik, Split i NP Krku. Prva destinacija je bio Muzej u Jablanici, a zatim Počitelj. Prije polaska prema Zaostrogu, učenici su posjetili predivni vodopad Kravice. U povratku su posjetili Blagaj – Tekiju na Buni i na kraju Mostar.
Učenici su imali i disko – zabavno veče tokom kojeg su podijeljene nagrade za originalnost, šarmantnost, najljepšu haljinu večeri, ples i morske aktivnosti.
Na eksurziju je išlo 44 učenika u pratnji direktora Emira Prljače i razrednika Emira Redžića i Nine Mrvoljak.
Kao i svaku matursku ekskurziju i ovaj put su učenici i roditelji imali finansijsku podršku od Kluba roditelja – volontera.
Bilo je to jedinstveno, lijepo i nezaboravno iskustvo, a kako slike govore više od riječi sami zaključite koliko su učenici uživali.

FOTOGRAFIJE SA MATURSKE EKSKURZIJE