Manifestacija “Zajedno smo jači”

Udruženje Majke djece sa posebnim potrebama „Radost Života“ iz Sarajeva je organizovalo manifestaciju „Zajedno smo jači“ povodom obilježavanja Međunarodnog dana osoba sa invaliditetom, zajedno sa partnerima JU „Deseta osnovna škola“ Ilidža, JU OŠ „Džemaludin Čaušević“ Sarajevo, Udruženje UTIKUS “Bašlija“ i JU „Osnovna muzička škola“ Ilidža.
Manifestacija je održana 07.12.2023.godine, u Edukativno-kulturnom centru „Safet Zajko“, Sarajevo.
Na manifestaciji su povodom ovog značajnog datuma uzele učešće ritmička i recitatorska sekcija naše škole sa učiteljicama Amelom Voloder, Gabrijelom Hrga i Muamerom Lindov.
Bilo je zadovoljstvo družiti se s njima, izmamiti osmijeh i vidjeti sreću na licima ove djece.

FOTOGRAFIJE SA MANIFESTACIJE