Manifestacija “Novogradski dani 2022”

U organizaciji Općine Novi Grad, Sarajevo, održana je 24.-a Tradicionalna manifestacija “Novogradski dani 2022.god.” Na ovoj manifestaciji 11.6.2022. godine predstavile su se osnovne škole sa pomenute Općine. Ovom prilikom i naša Škola JU OŠ “Džemaludin Čaušević”, uzela je učešće u revijalnom dijelu, kao i u vannastavnim aktivnostima.

Predstavile su se:
RITMIČKA SEKCIJA nižih razreda koju vodi učiteljica Voloder Amela.
MODNA REVIJA naših đaka prvaka plijenili su pažnju sa svojim kreacijama recikliranih od najlon- kesa, koje su izradili njihovi roditelji. U pratnji prvačića bili su učiteljica Krupalija Edita i učitelj Grabus Redžep.
UČENICI TEHNIČKE kao i KREATIVNE SEKCIJE pokazali su svoje umijeće, maštovitost i kreativnost u izradi raznih predmeta od različitih materijala. U pratnji učenika bili su nastavnici: Nezirovac Melika, Ćesir Suvada i Redžić Emir.
Kao pomoć i podrška učenicima i nastavnicima bila je direktorica škole Šarkinović Beba, a tu su bili i učenici iz predmeta demokratije sa nastavnicom Jahić Vildanom.

Bilo je to još jedno prelijepo druženje uz pjesmu, zabavi i kreativnost!

Više fotografija možete pogledati na našoj fejsbuk stranici: