Jednodnevni izlet u Konjic i Mostar

U ponedjeljak, 24.04.2023. godine za učenike naše škole koji su učestvovali na takmičenjima u školskoj 2022/23. godini organizovan je izlet u Mostar. Na izlet su išla 42 učenika. Učenici su posjetili Zavičajni muzej i Rodnu kuću Zuke Džumhura u Konjicu te prošetali gradom. Zatim su bili u Mostaru i obišli stari dio grada Mostara. Učenici su imali organizovan ručak u restoranu Hindin Han, kojeg su platili roditelji – volonteri, kao i ulaznice za Muzej u Konjicu. Ovim putem im se javno zahvaljujemo na nesebičnoj podršci koju pružaju našim učenicima. Na kraju, obišli smo i najveći tržni centar u Mostaru, Mepas Mall.

Ovo je samo mali znak zahvalnosti kojim smo pokušali nagraditi učenike koji su uspješno predstavljali našu školu na svim takmičenjima. Čestitamo im, oni su naš ponos.
U pratnji učenika bile su nastavnice: Dijana Mršo, Bahra Zorlak i Nina Mrvoljak, te direktor škole Emir Prljača i pedagogica Džemaida Subašić.
Sa nestrpljenjem očekujemo naredno druženje.

Dodatne slike (Galerija)

Aktivnosti naše škole možete pratiti i na školskoj facebook stranici:
www.facebook.com/JU-OŠ-Džemaludin-Čaušević