Dan škole “Džemaludin Čaušević”

JU OŠ “Džemaludin Čaušević” danas obilježava svoj rođendan – Dan škole. Tim povodom uključili su se mnogi učenici i nastavnici kako bi proslavili ovaj, za našu školu, značajan datum.
Predstavit ćemo vam jedan dio onoga što se dešavalo u školi:
CVJEĆARSKA SEKCIJA je učestvovala u uređenju dvorišta škole. Mali cvjećari su okopavali i sadili cvijeće.
GEOGRAFSKA SEKCIJA, koju čini grupa učenika VI-1, je u proteklom periodu radila plakat povodom Dana škole.
U susretu Danu škole, UČENICI IV-2 razreda su dali mali doprinos i očistili školsko okruženje, a ujedno i pomagali u dekoraciji naše škole.
UČENICI IZ PRODUŽENOG BORAVKA su odlučili u ime Dana škole napraviti i tortu, red je ipak je “rođendan” u pitanju 🙂.

Uživajte u fotografijama kao što smo mi u aktivnostima povodom Dana škole i lijepom druženju:
FOTOGRAFIJE AKTIVNOSTI POVODOM DANA ŠKOLE