Dan Novogradskih škola

Dana 09.06. 2023.godine u dvorani “Ramiz Salčin” u organizaciji Općine Novi Grad, Sarajevo, održana je tradicionalna manifestacija “Novogradski dani 2023.god.”
Naša škola JU OŠ “Džemaludin Čaušević”, uzela je učešće i predstavila se sa nekoliko sekcija. U revijalnom dijelu nastupala je Ritmička sekcija prvih razreda koju vodi učiteljica Amela Voloder. Kao najmlađi učesnici manifestacije, uz pjesmu “Ljubav i radost” poslali su najljepšu poruku djeci i odraslima, te ispraćeni sa velikim aplauzom.
Voditelji Kreativne sekcije koju vode nastavnice Melika Nezirovac i Suvada Ćesir su na izložbi pokazale svoje umijeće, maštovitost i kreativnost u izradi raznih predmeta od različitih materijala. U pratnji nastavnica su bile učenice: Sara Prazina, Lara Hamzić, Emili Juhić i Ali Kituša.
Tehnička sekcija koju vodi nastavnik Emir Redžić je izlagala makete stambenih objekata iz kulturno historijske baštine BiH.
Bilo je to jedno prelijepo druženje uz pjesmu, zabavu i kreativnost!

Dodatne slike (Galerija)

Aktivnosti naše škole možete pratiti i na školskoj facebook stranici:
www.facebook.com/JU-OŠ-Džemaludin-Čaušević