Aktivnosti povodom Dana škole

Predstavljamo vam drugi dio aktivnosti koji se dešavao u našoj školi povodom Dana škole:
KREATIVCI I BIBLIOTEKARI, zajedno sa bibliotekarkama Suvadom Ćesir i Aminom Selak, predstavili su Biblioteku kroz vrijeme pa su uradili jednu zbirku fotki koje predstavljaju mnogobrojne radionice.
Članovi TEHNIČKE SEKCIJE za Dan škole uradili su natpis naziva škole koji su uz pomoć našeg domara, gospodina Nedžiba, postavili na zid škole. Također, ponovo su nacrtali “školicu” koja se nalazi sa prednje strane škole.
UČENICI IX-ih RAZREDA sa nastavnicom Ninom Pajić i učiteljicom Brankom Kukić su napravili plakat gdje su predstavili mjesta koja su posjetili na ekskurziji od 22.-24.5.2023.godine.

Uživajte u fotografijama kao što smo mi u svim aktivnostima povodom Dana škole i lijepom druženju:
FOTOGRAFIJE AKTIVNOSTI POVODOM DANA ŠKOLE