Prvi razredi na Ormanju

Učenici prvih razreda sa svojim učiteljicama, Brankom Kukić i Bebom Šarkinović, pedagogicom Džemaidom Subašić i nastavnikom Tehničke kulture, Emirom Redžićem, proveli su divan dan na Ormanju. Svoj jesenji izlet su započeli putovanjem vozom na relaciji Sarajevo- Pazarić te nastavili pješačenjem do odredišta, Planinarski dom Ormanj (790 mnv). Po dolasku u adranalinski park, dočekali su ih instruktori koji su vodili raznovrsne aktivnosti na otvorenom (vožnja ziplineom, poligon, streličarstvo, fudbalu, povlačenje konopca i penjanje na umjetnu stijenu). Aktivnosti su bile osmišljene tako da pruže zabavu, ali i priliku za razvijanje novih vještina i jačanje timskog duha. Nakon uzbudljivih izazova, uslijedila je pauza uz ukusne ćevape.
Pri povratku vozom učenici su iskazali zadovoljstvo i radost zbog ovako provedenog dana prepunog aktivnosti i uzbuđenja, a ujedno su imali priliku posjetiti i željezničku stanicu Alipašin Most gdje su upoznaliu uposlenike željeznice, njihove obaveze i odgovornosti.

Roditelji- volonteri su, i ovaj put, finansijski podržali određeni broj učenika.

FOTOGRAFIJE SA IZLETA