Razredna nastava na Ormanju

Učenici II, III, IV i V razreda OŠ “Džemaludin Čaušević”, zajedno sa svojim učiteljicama i asistentima, proveli su avanturistički dan na Ormanju, do kojeg su stigli vozom. Po dolasku, dočekali su ih instruktori koji su vodili raznovrsne aktivnosti na otvorenom.
Djeca su se okušala u adrenalinskom parku, vožnji ziplineom, streličarstvu, odbojci, fudbalu i penjanju na umjetnu stijenu. Aktivnosti su bile osmišljene tako da pruže zabavu, ali i priliku za razvijanje novih vještina i jačanje timskog duha.
Nakon uzbudljivih izazova, uslijedila je pauza uz ukusne ćevape. Na kraju dana, učenici su se složili da im je ovo bio jedan od najnezaboravnijih izleta do sada.
Roditelji-volonteri su, i ovaj put, finansijski podržali određeni broj porodica.

FOTOGRAFIJE SA IZLETA