Jednodnevni izlet na Ormanj

Učenici od VI do IX razreda OŠ “Džemaludin Čaušević”, zajedno sa svojim nastavnicima, realizirali su jednodnevni izlet u Pazariću – Planinarski dom “Ormanj”. Posebna avantura za većinu njih je bila već u samom startu kada su se vozom provozali do Pazarića.
U sklopu planinarskog doma imali su na raspolaganju terene za igru, umjetnu stijenu za penjanje, zip line, adrenalin park, sportski teren, streličarstvo i druge sadržaje. Učenici su bili raspoređeni po grupama koje su vodili animatori, odnosno instruktori.
Dan je bio sunčan i prelijep, a druženje nezaboravno. Veliki broj učenika je rekao da su tu jeli najbolje ćevape ikada 🙂
Roditelji – volonteri su, i ovaj put, finansijski podržali određeni broj porodica.

FOTOGRAFIJE SA IZLETA