Učenici sedmih razreda na Trebeviću

Učenici sedmih razreda naše škole su uspješno realizirali prvi ciklus Škole planinarstva na sarajavskoj planini Trebević. U planinarskom pohodu učestvovalo je 30 učenika, odjeljenja VII-1 i VII-2, u pratnji razrednica Amile Glamoč i Mirele Kurtović-Macić, te nastavnika Tjelesnog i zdravstvenog odgoja Senada Saračevića i asistentice Vernese Imamović Duranović.
Učesnici ovog pohoda imali su priliku da uživaju u ljepotama sarajevske olimpijske planine Trebević, da upoznaju floru i faunu, historijske znamenitosti, te da se upoznaju sa načinima kretanja i boravka na planini. Predstavnici Planinarskog saveza Bosne i Hercegovine prezentirali su učesnicima osnove orijentacije, navigacije te pružanja pomoći na planini.

FOTOGRAFIJE SA TREBEVIĆA