16. Humanitarni bazar u našoj školi

U subotu, 3.6.2023. godine održan je 16. humanitarni bazar u organizaciji Kluba roditelja-volontera naše škole, a kojima se pridružilo i nekoliko odjeljenja zajedno sa svojim razrednicama i razrednicima. Bazar su, kao i svaki put do sada, posjetili sadašnji i bivši učenici, uposlenici škole, roditelji, rodbina i komšije.
Zahvaljujući svim posjetiteljima i učesnicima učenici VIII-ih razreda su jedan korak bliže planiranoj maturskoj ekskurziji, frižideri naših porodica su puniji, kuće toplije, ruksaci teži, srca ispunjenja, duše mirnije…
Svaki ovakav bazar je prilika da svi ostvarimo jedan plemeniti cilj i da se lijepo družimo. Nakon 16.-og humanitarnog bazara zajednička kasica je bogatija za 3.069 KM.

Želimo se posebno zahvaliti Roditelji-volonteri O.Š. Džemaludin Čaušević na ogromnom trudu i radu, organizaciji, pripremi i vremenu koje je potrebno izdvojiti da bi se realizirao ovakav jedan događaj i da to traje evo nekoliko godina. Hvala vam od srca što mislite na svu djecu OŠ “Džemaludin Čaušević” i našu lokalnu zajednicu ❤️

Više fotografija i aktivnosti naše škole možete pratiti i na školskoj facebook stranici:
www.facebook.com/JU-OŠ-Džemaludin-Čaušević