14. humanitarni bazar u našoj školi

U subotu, 12.11.2022. godine održan je 14. humanitarni bazar u organizaciji Kluba roditelja-volontera. Na bazaru su se družili sadašnji i bivši učenici, uposlenici škole, roditelji, rodbina i komšije. Cilj je bio dati svoj doprinos za zajedničku kasicu koja će omogućiti ljepše djetinjstvo učenika naše škole. I ovaj put, veliki broj odjeljenja je imalo svoj štand za prodaju koju su organizirali sa svojim razrednicima i roditeljima. S druge strane, bilo je odjeljenja koja su direktno pomagala u pripremi samog bazara i bili podrška roditeljima volonterima na štandovima.
Bila je to prilika da svi ostvarimo jedan plemeniti cilj i da se lijepo družimo.
Nakon bazara zajednička kasica je bogatija za 2.585KM.

Dnevnik TVSA snimio je reportažu o ovom lijepom i humanom događaju. Možete je pogledati na sljedećem linku:
14. humanitarni bazar u OŠ “Džemaludin Čaušević”

Više fotografija možete pogledati na našoj fejsbuk stranici: