Sportom čuvajmo planine – 2018

U subotu, 13.10.2018.god. realizovana je manifestacija „Sportom čuvajmo planine -2018“ u organizaciji PSD „Zlatni ljiljan“. Jednodnevni izlet za osnovce i srednjoškolce je održan na Velikom polju na Igmanu. Učenici su proveli divan dan na svježem zraku družeći se i igrajući. Na samom dolasku učesnicima je podijeljen doručak i čaj, zatim je bila demostracija borilačkih vještina, a posebna pažnja je bila na pokazivanju pravila i samoj igri američkog fudbala, odnosno ragbija. Uslijedilo je druženje, opuštanje i igra do ručka. U drugom dijelu dana organizirano je takmičenje u natezanju konopca i skakanje u džakovima.
Iz naše škole je išlo dvanaest učenika, članova planinarsko- izviđačke sekcije, u pratnji učitelja Redžepa Grabusa i nastavnice Nine Mrvoljak.

Dodatne slike (Galerija)