Svečani program polaznika vjeronauke…

IMG-32a9b86750b75a5e95136e17d711f298-V

U srijedu 05.12.2018. godine, u Velikoj sali Općine Novi Grad Sarajevo, održana je jedna od aktivnosti manifestacije Dani o Allahovom poslaniku „Selam, ja Resullallah„ u organizaciji Medžlisa islamske zajednice Sarajevo u hidžretskom mjesecu Rebiu-l-evvelu koji se obilježava u znaku rođenja poslanika Muhammeda a.s. U okviru ove manifestacije jedan dan dodijeljen je učenicima i nastavnicima osnovnih i srednjih škola pod nazivom „Svečani program polaznika vjeronauke osnovnih i srednjih škola“.
Naša škola se predstavila ilahijom „Muhammed je kruna neba“ u kojoj je sudjelovalo 10 učenica u pratnji nastavnice vjeronauke Melike Nezirovac. Podrška našim učenicama bila je i direktorica Beba Šarkinović, te nekoliko roditelja, nastavnika i učitelja koji su u svojoj pratnji doveli određeni broj učenika kako bi propratili cjelokupni program. Po završetku manifestacije od strane organizatora dodijeljene su zahvalnice direktorima škola koje su podržale navedeni projekat i svojim učešćem obogatile i uljepšale navednu manifestaciju.