Obavijest za udžbenike

10311105-stack-of-textbooks-isolated-on-white-background

Popis odobrenih udžbenika za Engleski jezik za I, II, III i IV razred:
I razed: New English Adventure Starter A – Pupils’ Book (udžbenik) i Activity Book (radna sveska);
II razred: New English Adventure Starter B – Pupils’ Book (udžbenik) i Activity Book (radna sveska);
III razred: New English Adventure 1 – Pupils’ Book (udžbenik) i Activity Book (radna sveska);
IV razred: New English Adventure 2 – Pupils’ Book (udžbenik) i Activity Book (radna sveska).

Popis odobrenih udžbenika za Matematiku za VII i VIII razred:
VII razred: Udžbenik za sedmi razred devetogodišnje osnovne škole, Aleksandra Junuzović;
VIII razred: Udžbenik za osmi razred devetogodišnje osnovne škole, Aleksandra Junuzović.
Napomena od nastavnice matematike Nine Mrvoljak: Udžbenici ne moraju biti novi. Za VIII razred imate kod prethodne generacije osmih razreda. Za VII razred potražite kod prodavaca polovnih udžbenika ili na olx.ba i slično.

Ostali udžbenici ostaju isti kao prethodnih godina, ukoliko predmetni nastavnik/ica na času nije rekao/la drugačije.