Početak školske 2020/21. godine

Poštovani roditelji i staratelji,

Obavještavamo vas da je Općina putem Službe za obrazovanje, kulturu i sport obezbijedila za naše prvačiće ruksake i pribor (olovke gumice, šiljalo, bojice, flomastere, voštane boje i sveske) i udžbenike za svakog prvačića (uključujući osnovne udžbenike, udžbenike za Engleski jezik (radni udžbenik i radna sveska) kao i udžbenik za Vjeronauku).

Također, obavještavamo vas da školska 2020/2021. godina počinje u utorak, 1.9.2020. godine. U utorak, 1.9.2020. godine učenici će imati samo online čas Odjeljenske zajednice sa svojim razrednicima, osim učenika V i VI razreda.

Nastava po rasporedu časova počinje 2.9.2020. godine na sljedeći način:
1. Prvi čas u prvoj smjeni počinje u 08:00h za učenike/ce: II, IV, VII i IX razreda.
2. Prvi čas u drugoj smjeni počinje u 12:00h za učenike/ce: III, V, VI i VIII razreda.
3. Roditelji i učenici prvih odjeljenja (I-1 i I-2) sve potrebne informacije o smjenama dobit će od svojih učiteljica tokom prijema koji je organiziran u utorak, 1.9.2020. godine.
Napomena: Smjene se rotiraju sedmično za sva odjeljenja.

Svim našim učenicima/cama i roditeljima/starateljima želimo što uspješniju šk. 2020/2021. godinu.